Aasa recenze

Aasa půjčí 20 000 Kč na 12 měsíců pouze za 2222 Kč měsíčně

Půjčka Aasa ukončila svou činnost v ČR! Vhodnou alternativou může být 123půjčka

Náhled webové prezentace www.aasa.cz

Aasa recenze

Aasa (www.aasa.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Aasa Czech a.s. (se sídlem na adrese Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 20 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 6 měsíců – 1 rok. Aasa půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 19 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Aasa půjčka
Poskytovatel: Aasa Czech a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 20 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 měsíců – 1 rok
Doba a způsob vyplacení: do 3 dnů na účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 19 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: 1900 Kč
Poplatek za vedení: 225 Kč / měsíc
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Aasa je bez ručitele

Půjčka Aasa je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet. Společnost Aasa Czech a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je 1900 Kč. Během doby splácení půjčky je úvěrový účet a jeho vedení zpoplatněno částkou 225 Kč / měsíc. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Aasa

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky Aasa jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Aasa je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Aasa půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Aasa půjčka
0 40 out of 100 with 50 ratings