Acema recenze

Půjčka ručená nemovitostí – až 5 milionů s velmi rozumným úrokem

Půjčka Acema vyžaduje ručení nemovitostí! Pokud nemůžete ručit doporučujeme alternativu: 123půjčka

Náhled webové prezentace www.acema.cz

Acema recenze

Acema (www.acema.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností ACEMA Credit Czech a.s. (se sídlem na adrese Kobližná 71/2, 602 00 Brno). Každý žadatel může získat částku 50 000 Kč až 5 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců – 20 let. Acema půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 6,4 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Acema půjčka
Poskytovatel: ACEMA Credit Czech, a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 50 000 Kč – 5 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 20 let
Doba a způsob vyplacení: do 3 dnů na účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 6,4 %
Půjčka bez ručitele: ne
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Acema vyžaduje ručitele

Půjčka Acema je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet. Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Acema

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka Acema je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka Acema je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit. Výhodami online půjčky Acema jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Acema je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Acema půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Acema půjčka
0 60 out of 100 with 56 ratings