Bankovní konsolidace půjček

Spojení půjček a srovnání konsolidace půjček od bank

Konsolidace půjček od banky

  • Spojením půjček výrazně snížíte měsíční splátky úvěru
  • Snížíte poplatky za vedení účtu (splácíte pouze jeden úvěr)
  • Sami si znovu nastavíte podmínky a celkovou dobu splácení
  • Konsolidovat můžete půjčky, kreditky, kontokorent i leasingy
  • Pohodlnější administrativa a možnost předčasného splacení
  • Vše lze vyřídit online – nemusíte nikam chodit ani telefonovat

Bankovní konsolidace půjček

Aktualizace údajů: 24.6.2017 16:32

Air Bank konsolidace půjček
Výše konsolidace
10 000 Kč – 600 000 Kč
RPSN od
od 10,37 %
Doba splatnosti
6 měsíců – 8 let
Equa Bank RePůjčka konsolidace
Výše konsolidace
50 000 Kč – 600 000 Kč
RPSN od
od 4,9 %
Doba splatnosti
12 měsíců – 10 let

Konsolidace půjček srovnání

Na našem portálu OKfin.cz nabízíme konsolidace půjček, spojení půjček a refinancování půjček. Jedná se o velmi vyhledávané produkty s vysokou přidanou hodnotu pro zákazníky. Srovnáváme jak bankovní konsolidace, tak nebankovní konsolidace půjček.

Konsolidace půjček

Konsolidací půjček je míněno spojení více úvěrů do jediného. Svůj závazek tedy neplatíte více společnostem najednou, ale pouze jediné. Ta za vás po podpisu smlouvy splatí veškeré stávající závazky a převede všechny vaše půjčky pod jednu. Ve výsledku tak platíte pouze jedné společnosti. Důležité je zmínit, že refinancovat lze nejen veškeré bankovní, ale také nebankovní půjčky a dluhy z kreditních karet a kontokorenty. Spojit lze obvykle třeba i pět a více různých produktů. Obecně se dá říci, že čím více produktů spojíte, tím více ušetříte. Běžná úspora může být až několik tisíc korun měsíčně.

Sloučení půjček od bank

Službu refinancování půjček nabízí většina českých bank. Rozdíly mezi bankovními konsolidacemi existují a mohou být značné. Je dobré proto porovnat všechny nabídky a využít tu nejvýhodnější. Je však nutné zmínit, že bankovní společnosti mají obvykle o něco přísnější kritéria při posuzování žadatele, proto bývá schvalovatelnost nižší a je nutné mít v pořádku registry. Konsolidace půjček bez registru v nabídkách bank nenaleznete. Nadruhou stranu lze obvykle sjednat nadstandardní služby, nejčastěji možnost odložit splátku, či pojistit schopnost řádně splácet. Výhodou bývá, pokud máte u dané banky již běžný účet, má díky tomu banka přehled o vaší finanční situaci a může vám nabídnout výhodnější než tabulkové podmínky.