Česká spořitelna recenze

Spolehlivá půjčka od České spořitelny s úrokem od 6,3 % ročně

Náhled webové prezentace www.pujckacs.cz

Česká spořitelna recenze

Česká spořitelna (www.pujckacs.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Česká spořitelna a.s. (se sídlem na adrese Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 700 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Česká spořitelna půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 6,3 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Česká spořitelna půjčka
Poskytovatel: Česká spořitelna a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 700 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 10 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut hotově / na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 6,3 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: 1 % z poskytnuté částky (max. 5000 Kč)
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Česká spořitelna je bez ručitele

Půjčka Česká spořitelna je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut hotově / na účet (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je 1 % z poskytnuté částky (max. 5000 Kč). Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Česká spořitelna

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Česká spořitelna

  • velmi nízký úrok již od 6,3 % ročně – jeden z TOP mezi bankovními půjčkami
  • atraktivní bonusy za řádné splácení půjčky (až 15 odpuštěných splátek půjčky)
  • vysoký úvěrový limit – půjčka až 700 000 Kč na cokoliv
  • možnost odložení splátek a solidní rychlost vyřízení

A nevýhody?

  • velmi nízká schvalovatelnost žádostí
  • jednorázový poplatek za vyřízení (1 % z poskytnuté částky, max. 5000 Kč)
  • lepší úroková sazba je podmíněna řádným splacením úvěru

Schvalovatelnost půjčky až 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Česká spořitelna je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Česká spořitelna půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Česká spořitelna půjčka
0 60 out of 100 with 33 ratings