COOL CREDIT recenze

Moderní a rychlá půjčka do výplaty od COOL CREDIT

Půjčka má nízkou schvalovatelnost! Doporučujeme alternativu: 123půjčka

Náhled webové prezentace www.coolcredit.cz

COOL CREDIT recenze

COOL CREDIT (www.coolcredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností COOL CREDIT s.r.o. (se sídlem na adrese Na příkopě 988/31, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 10 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den – 30 dní. COOL CREDIT půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 1338 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: COOL CREDIT půjčka
Poskytovatel: COOL CREDIT s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 10 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 3500 Kč
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 10 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
Úrok: 1338 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka COOL CREDIT je bez ručitele

Půjčka COOL CREDIT je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 10 minut na účet. Společnost COOL CREDIT s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky COOL CREDIT jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky COOL CREDIT je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

COOL CREDIT půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

COOL CREDIT půjčka
0 20 out of 100 with 12 ratings