Fair Credit recenze

Půjčka až 50 000 Kč hotově na ruku díky síti 1450 obchodníků FairCredit.cz

Náhled webové prezentace www.faircredit.cz

Fair Credit recenze

Fair Credit (www.faircredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Fair Credit International, SE (se sídlem na adrese Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 4 000 Kč až 50 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 43 týdnů – 58 týdnů. Fair Credit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 75,72 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Fair Credit půjčka
Poskytovatel: Fair Credit International, SE
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 4 000 Kč – 50 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 43 týdnů – 58 týdnů
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin hotově
Způsob splacení: týdně
Úrok: 75,72 %
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: určen % z půjčky
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Fair Credit je bez ručitele

Půjčka Fair Credit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin hotově. Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je určen % z půjčky. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Fair Credit

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka Fair Credit je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka Fair Credit je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky Fair Credit jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Fair Credit je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Fair Credit půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Fair Credit půjčka
0 40 out of 100 with 16 ratings