Finemoney recenze

Účelová i neúčelová půjčka až 5 000 000 Kč ručená nemovitostí

Půjčka Finemoney vyžaduje ručení nemovitostí! Pokud nemůžete ručit doporučujeme alternativu: 123půjčka

Náhled webové prezentace www.finemoney.cz

Finemoney recenze

Finemoney (www.finemoney.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností FINEMONEY, SE (se sídlem na adrese V Holešovičkách 1451/20, 180 00 Praha 8). Každý žadatel může získat částku 50 000 Kč až 5 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců – 20 let. Finemoney půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 6 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Finemoney půjčka
Poskytovatel: FINEMONEY, SE
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 50 000 Kč – 5 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 20 let
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 6 %
Půjčka bez ručitele: ne
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zaplacen až po schválení půjčky
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Finemoney vyžaduje ručitele

Půjčka Finemoney je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin na účet. Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je zaplacen až po schválení půjčky. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka Finemoney je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka Finemoney je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit. Výhodami online půjčky Finemoney jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Finemoney je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Finemoney půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Finemoney půjčka
0 40 out of 100 with 48 ratings