Konsolidace půjček

Ušetřete až 50 % Nejvýhodnější bankovní konsolidace a konsolidace bez registru

Výhodné refinancování půjček

  • Spojením půjček výrazně snížíte měsíční splátky úvěru
  • Snížíte poplatky za vedení účtu (splácíte pouze jeden úvěr)
  • Sami si znovu nastavíte podmínky a celkovou dobu splácení
  • Konsolidovat můžete půjčky, kreditky, kontokorent i leasingy
  • Pohodlnější administrativa a možnost předčasného splacení
  • Vše lze vyřídit online – nemusíte nikam chodit ani telefonovat

Konsolidace půjček

Aktualizace údajů: 24.6.2017 16:27

Acema konsolidace půjček
Výše konsolidace
100 000 Kč – 5 000 000 Kč
RPSN od
od 6,4 %
Doba splatnosti
1 rok – 20 let
Air Bank konsolidace půjček
Výše konsolidace
10 000 Kč – 600 000 Kč
RPSN od
od 10,37 %
Doba splatnosti
6 měsíců – 8 let
Equa Bank RePůjčka konsolidace
Výše konsolidace
50 000 Kč – 600 000 Kč
RPSN od
od 4,9 %
Doba splatnosti
12 měsíců – 10 let
Home Credit konsolidace půjček
Výše konsolidace
30 000 Kč – 600 000 Kč
RPSN od
od 6,9 %
Doba splatnosti
2 roky – 8 let

Konsolidace půjček srovnání

Na našem portálu OKfin.cz nabízíme konsolidace půjček, spojení půjček a refinancování půjček. Jedná se o velmi vyhledávané produkty s vysokou přidanou hodnotu pro zákazníky. Výhody konsolidace jsou totiž nesporné! Srovnáváme jak bankovní konsolidace, tak konsolidace půjček bez registru.

Konsolidace půjček

Konsolidací půjček je míněno spojení více úvěrů do jediného. Svůj závazek tedy neplatíte více společnostem najednou, ale pouze jediné. Ta za vás po podpisu smlouvy splatí veškeré stávající závazky a převede všechny vaše půjčky pod jednu. Ve výsledku tak platíte pouze jedné společnosti. Důležité je zmínit, že refinancovat lze nejen veškeré bankovní, ale také nebankovní půjčky a dluhy z kreditních karet a kontokorenty. Spojit lze obvykle třeba i pět a více různých produktů. Obecně se dá říci, že čím více produktů spojíte, tím více ušetříte. Běžná úspora může být až několik tisíc korun měsíčně.

Výhody konsolidace půjček

Většina výhod, které plynou ze spojení půjček jsou pravděpodobně patrné na první pohled. Tou nejzásadnější výhodou je snížení měsíčních splátek – je běžné, že lze takto ušetřit až několik tisíc korun. Taková úspora je samozřejmě významná. Dalšími, neméně atraktivními výhodami, jsou celkové zpřehlednění finanční situace. Žadatel totiž nemusí splácet několik různých závazků najednou, ale společnost jej vyplatí ze všech stávajících smluv a převede všechny závazky pod jedinou půjčku. V rámci sjednání konsolidace půjček je také možné nastavit parametry podle požadavků klienta (a reagovat tak na momentální situaci), je běžné, že lze stanovit výši splátek podle požadavků, stanovit den v měsíci pro poslání splátky a sjednat také nadstandardní služby (pojištění schopnosti splácet, odložit splátky apod).

Spojení půjček – kalkulačka

Všichni poskytovatelé mají na svých stránkách kalkulačky konsolidace půjček, díky nimž si každý žadatel může dopředu zkusit vypočítat právě jeho konkrétní situaci a požadavky. Je běžně, že kalkulačka spojení půjček dokáže dopředu vypočítat, kolik je možné ušetřit na měsíčních splátkách, jaká je úroková sazba a kolik bude činit celkový přeplatek. Je však důležité poznamenat, že výpočty jsou často pouze ilustrativní a neozhledňují konkrétní výpočet, který vám může být stanoven. Pro představu však stačí.

Tématické články