Kouzelná půjčka recenze

Rychlá nebankovní půjčka bez složitého papírování

Kouzelná půjčka ukončila svou činnost v ČR! Vhodnou alternativou může být BB půjčka

Náhled webové prezentace www.kouzelnapujcka.cz

Kouzelná půjčka recenze

Kouzelná půjčka (www.kouzelnapujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Kouzelná Půjčka s.r.o. (se sídlem na adrese Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 50 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 2 dny – 30 dní. Kouzelná půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2272 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Kouzelná půjčka
Poskytovatel: KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 50 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: 2 dny – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 60 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
Úrok: 2272 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Kouzelná půjčka je bez ručitele

Půjčka Kouzelná půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 60 minut na účet. Společnost Kouzelná Půjčka s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky Kouzelná půjčka jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Kouzelná půjčka je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Kouzelná půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Kouzelná půjčka
0 20 out of 100 with 67 ratings