mBank recenze

Prověřená bankovní mPůjčka Plus s velmi nízkým úrokem

Náhled webové prezentace www.mbank.cz

mBank recenze

mBank (www.mbank.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností mBank S.A. (se sídlem na adrese Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 10 000 Kč až 600 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 7 let. mBank mPůjčka Plus je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 9,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: mBank mPůjčka Plus
Poskytovatel: mBank S.A.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 Kč – 600 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 9,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka mBank je bez ručitele

Půjčka mBank je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost mBank S.A. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky mBank

  • rychlé vyřízení žádost a přijatelná úroková sazba
  • dostupnost i bez ručitele a hmotné zástavy

A nevýhody?

  • u půjčky nad 100 000 Kč je nutný souhlas partnera
  • podprůměrná schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky mBank je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

mBank mPůjčka Plus hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

mBank mPůjčka Plus
0 80 out of 100 with 33 ratings