Profi Credit recenze

Velká půjčka s historií a bez kontroly registru dlužníků od ProfiCredit.cz

Půjčka má nízkou schvalovatelnost! Doporučujeme alternativu: 123půjčka

Náhled webové prezentace www.proficredit.cz

Profi Credit recenze

Profi Credit (www.proficredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Profi Credit Czech a.s. (se sídlem na adrese Klimentská 1216/46, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 10 000 Kč až 166 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců – 4 roky. Profi Credit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 32 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Profi Credit půjčka
Poskytovatel: PROFI CREDIT Czech, a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 Kč – 166 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 4 roky
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 32 %
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Profi Credit je bez ručitele

Půjčka Profi Credit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet. Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka Profi Credit je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka Profi Credit je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit. Výhodami online půjčky Profi Credit jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Profi Credit je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Profi Credit půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Profi Credit půjčka
0 20 out of 100 with 12 ratings