Profi Credit recenze

Profi Credit je velká půjčka s dlouhou historií na nebankovním trhu

Náhled webové prezentace www.proficredit.cz

Profi Credit recenze

Profi Credit (www.proficredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Profi Credit Czech a.s. (se sídlem na adrese Klimentská 1216/46, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 10 000 Kč až 166 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 5 let. Profi Credit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 31,16 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Profi Credit půjčka
Poskytovatel: PROFI CREDIT Czech, a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 Kč – 166 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 5 let
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 31,16 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Profi Credit je bez ručitele

Půjčka Profi Credit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Profi Credit

  • bonusy za řádné splácení (možnost získat zpět až 27 000 Kč)
  • vysoký úvěrový limit až 166 000 Kč na cokoliv

A nevýhody?

  • nejkratší možná doba splatnosti je 12 měsíců
  • rozporuplné reakce a zkušenosti klientů na webu
  • nutnost osobní schůzky s obchodním zástupcem

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Profi Credit je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Profi Credit půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Profi Credit půjčka
0 20 out of 100 with 39 ratings