Půjčka7.cz recenze

Rychlá SMS půjčka od ryze české nebankovní společnosti

Náhled webové prezentace www.pujcka7.cz

Půjčka7.cz recenze

Půjčka7.cz (www.pujcka7.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Kontex Trade International s.r.o. (se sídlem na adrese Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha 4). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 15 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní až 28 dní. Půjčka7.cz je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 3418,3 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Půjčka7.cz
Poskytovatel: Kontex Trade International s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 15 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 4000 Kč
Doba splatnosti: 7 dní – 28 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 3418,3 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Půjčka7.cz je bez ručitele

Půjčka Půjčka7.cz je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Kontex Trade International s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Půjčka7.cz

  • ryze český poskytovatel
  • rychlé vyřízení žádosti a vyplacení peněz na účet
  • výhodný bonusový program pro stálé klienty nabízející slevy

A nevýhody?

  • minimální věk žadatele 21 let (max. 65 let)
  • podprůměrná schvalovatelnost žádostí (pouze 20 %)
  • min. plat 10 500 Kč nebo důchod min. 12 000 Kč měsíčně

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Půjčka7.cz je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Půjčka7.cz hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Půjčka7.cz
0 40 out of 100 with 50 ratings