Půjčkomat recenze

Rychlá půjčka s důvěrou od více jak 240 000 zákazníků v ČR

Náhled webové prezentace www.pujckomat.cz

Půjčkomat recenze

Půjčkomat (www.pujckomat.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Friendly Finance s.r.o. (se sídlem na adrese Národní 341/23, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 22 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní – 31 dní. Půjčkomat je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 1537 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Půjčkomat
Poskytovatel: Friendly Finance s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 22 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 5 dní – 31 dní
Doba a způsob vyplacení: do 10 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 1537 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Půjčkomat je bez ručitele

Půjčka Půjčkomat je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 10 minut na účet. Společnost Friendly Finance s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Půjčkomat

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky Půjčkomat jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Půjčkomat je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Půjčkomat hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Půjčkomat
0 40 out of 100 with 77 ratings