SIM Půjčka recenze

SIM Půjčka až 11 500 Kč na bankovní účet i hotově na ruku

Náhled webové prezentace www.simpujcka.cz

SIM Půjčka recenze

SIM Půjčka (www.simpujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností SIM Půjčka s.r.o. (se sídlem na adrese Na Zatlance 3283/10, 150 00 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 11 500 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní – 30 dní. SIM Půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 396 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: SIM Půjčka
Poskytovatel: SIM Půjčka s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 11 500 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 7 dní – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet / poštovní poukázkou
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 396 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka SIM Půjčka je bez ručitele

Půjčka SIM Půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet / poštovní poukázkou. Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky SIM Půjčka jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky SIM Půjčka je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

SIM Půjčka hodnocení: 50 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

SIM Půjčka
0 50 out of 100 with 34 ratings