Tesco půjčka recenze

Hotovostní půjčka až 200 000 Kč se skvělým úrokem od TescoUver.cz

Náhled webové prezentace www.tescouver.cz

Tesco půjčka recenze

Tesco půjčka (www.tescouver.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Home Credit a.s. (se sídlem na adrese Nové sady 996/25, 602 00 Brno). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 200 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců – 7 let. Tesco půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 12,40 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Tesco půjčka
Poskytovatel: Home Credit a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 200 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na bankovní účet
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 12,40 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 50 % – průměrná
Hodnocení:

Půjčka Tesco půjčka je bez ručitele

Půjčka Tesco půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na bankovní účet. Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Tesco půjčka

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky Tesco půjčka jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 50 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Tesco půjčka je přibližně 50 % – průměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Tesco půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

Tesco půjčka
0 80 out of 100 with 31 ratings