Tommy Stachi recenze

Hotovostní půjčka s možností vyplacení na pobočkách - www.snadnapujcka.cz

Náhled webové prezentace www.snadnapujcka.cz

Tommy Stachi recenze

Tommy Stachi (www.snadnapujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Tommy Stachi s.r.o. (se sídlem na adrese Alšova 123, 250 70 Odolena Voda). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 150 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měs. až 36 měs.. Tommy Stachi půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 29 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Tommy Stachi půjčka
Poskytovatel: TOMMY STACHI s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 150 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měs. – 36 měs.
Doba a způsob vyplacení: do 20 minut na účet / hotově na pobočce v Praze
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 29 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Tommy Stachi je bez ručitele

Půjčka Tommy Stachi je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 20 minut na účet / hotově na pobočce v Praze (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Tommy Stachi

  • půjčka do výše 5000 Kč i pro rodiče na mateřské dovolené
  • půjčka až 10 000 Kč i pro žadatele v invalidním důchodu
  • možnost rychlého vyplacení na ruku v kamenných pobočkách Tommy Stachi
  • nejsou kontrolovány žádné dostupné registry dlužníků

A nevýhody?

  • rozporuplné zkušenosti a recenze klientů v diskusích na webu
  • je nezbytné doložit finanční příjem → pomalejší vyřízení
  • velmi nízká schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Tommy Stachi je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Tommy Stachi půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Tommy Stachi půjčka
0 20 out of 100 with 9 ratings