Acema recenze

Půjčka Acema ručená nemovitostí – až 5 milionů s velmi rozumným úrokem

Půjčka Acema vyžaduje ručení nemovitostí! Pokud nemůžete ručit zvažte alternativu: 123půjčka

Náhled webové prezentace www.acema.cz

Acema recenze

Acema (www.acema.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností ACEMA Credit Czech a.s. (se sídlem na adrese U libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha). Každý žadatel může získat částku 100 000 Kč až 5 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 20 let. Acema půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 7,72 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Acema půjčka
Poskytovatel: ACEMA Credit Czech, a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 100 000 Kč – 5 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 20 let
Doba a způsob vyplacení: do 3 dnů na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 7,72 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ne
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Acema vyžaduje ručitele

Půjčka Acema je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Acema

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Acema

  • vysoký úvěrový limit půjčky až 5 000 000 Kč
  • neúčelovost, získané finance je možné použít na cokoliv
  • půjčka Acema je dostupná i lidem, kteří mají jinde potíže
  • dlouhá doba splatnosti až 20 let → přijatelně nízké měsíční splátky
  • nízká úroková sazba již od 6,4 % p.a. je na úrovni bankovních půjček

A nevýhody?

  • ručení nemovitostí je nezbytné také u nepoměrně menších půjček
  • celý proces vyřízení a sjednání půjčky je dlouhý (je nutné dělat odhad nemovitosti)

Schvalovatelnost půjčky až 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Acema je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Acema půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Acema půjčka
0 60 out of 100 with 64 ratings