Air Bank recenze

Osobní půjčka na cokoliv od Air Bank s RPSN od 5,02 % p.a.

Náhled webové prezentace www.airbank.cz

Air Bank recenze

Air Bank (www.airbank.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Air Bank a.s. (se sídlem na adrese Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 900 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 8 let. Air Bank půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 5,02 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Air Bank půjčka
Poskytovatel: Air Bank a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 900 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 měsíců – 8 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 5,02 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Air Bank je bez ručitele

Půjčka Air Bank je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Air Bank a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Air Bank

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Air Bank

  • při řádném splácení úrok od 4,9% p.a. a RPSN od 5,02 % p.a.
  • u půjček na 300 000 Kč možnost získat ještě lepší úrok od 4,9 % p.a.
  • skvělé recenze a pozitivní zkušenosti více jak 300 000 zákazníků
  • 6× vítězství v nezávislých testech výhodnosti bankovních půjček

A nevýhody?

  • lepší úrok je podmíněn řádným splácením (rozdíl až RPSN 1 % p.a.)

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Air Bank je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Air Bank půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Air Bank půjčka
0 80 out of 100 with 58 ratings