Amigoz recenze

Půjčka Amigoz (dříve BB půjčka) s rozumným úrokem a vysokou schvalovatelností

BB Půjčka se v srpnu 2018 přejmenovala na Amigoz. Mění se pouze název, vše ostatní zůstává!

Náhled webové prezentace www.amigoz.cz

Amigoz recenze

Amigoz (www.amigoz.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností BB Finance Czech s.r.o. (se sídlem na adrese Vyšehradská 1349/2, 128 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 45 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní až 12 měsíců. Amigoz Půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 86,91 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Amigoz Půjčka
Poskytovatel: BB Finance Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 45 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 8000 Kč
Doba splatnosti: 7 dní – 12 měsíců
Doba a způsob vyplacení: do 3 dnů na účet
Způsob splacení: volitelně
RPSN: 86,91 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (5000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 70 % – nadprůměrná
Hodnocení:

Půjčka Amigoz je bez ručitele

Půjčka Amigoz je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Amigoz

  • flexibilní půjčka na malé i větší výdaje
  • první půjčka pro nové klienty až 5000 Kč zdarma
  • nadprůměrná schvalovatelnost žádostí (až 70 %)
  • dostatečně dlouhá doba splatnosti → přijatelně nízké měsíční splátky
  • rozumná úroková sazba a pozitivní recenze 300 000 klientů za 10 let na trhu

A nevýhody?

  • vyřízení žádostí probíhá pouze v pracovní dny a hodiny (po-pá 8:00 - 16:00)
  • nepřehledné webové stránky poskytující jen základní informace
  • napoprvé si je možné půjčit maximálně 8000 Kč
  • minimální věk žadatele je 21 let

Schvalovatelnost půjčky až 70 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Amigoz je přibližně 70 % – nadprůměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 5000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti BB Finance Czech s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 5000 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Amigoz zaslouží naše doporučení.

Amigoz Půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Amigoz Půjčka
0 80 out of 100 with 24 ratings