Česká spořitelna recenze

Léty prověřená půjčka od České spořitelny s RPSN již od 4,9 % ročně

Náhled webové prezentace www.pujckacs.cz

Česká spořitelna recenze

Česká spořitelna (www.pujckacs.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Česká spořitelna a.s. (se sídlem na adrese Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 800 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Česká spořitelna půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 4,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Česká spořitelna půjčka
Poskytovatel: Česká spořitelna a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 800 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 10 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 4,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: 1 % z poskytnuté částky (max. 5000 Kč)
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 15 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Česká spořitelna je bez ručitele

Půjčka Česká spořitelna je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je 1 % z poskytnuté částky (max. 5000 Kč). Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Česká spořitelna

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Česká spořitelna

  • velmi nízké RPSN – již od 4,9 % ročně
  • dlouhá doba splatnosti úvěru až 120 měsíců (10 let)
  • vysoký úvěrový limit – půjčka až 800 000 Kč na cokoliv
  • u půjčky do 200 000 Kč není nutné být klientem České spořitelny
  • možnost zvýšení nebo snížení splátky až o 50 % a 2× ročně odložení splátky
  • atraktivní bonusy za řádné splácení půjčky (celkem až 15 odpuštěných splátek)

A nevýhody?

  • zcela online lze vyřídit pouze úvěry do limitu 375 000 Kč
  • u půjčky od 200 000 Kč a výše se platí jednorázový poplatek za vyřízení a zpracování úvěru – poplatek je ve výši 1 % z poskytnuté částky, maximálně však 5000 Kč
  • lepší úroková sazba je podmíněna řádným splacením úvěru (rozdíl až RPSN 2 % p.a.)
  • velmi nízká schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 15 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Česká spořitelna je přibližně 15 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Česká spořitelna půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Česká spořitelna půjčka
0 80 out of 100 with 10 ratings