CLEVER půjčka recenze

Nová online půjčka až 99 000 Kč na 16 měsíců od JET Money

Náhled webové prezentace www.cleverpujcka.cz

CLEVER půjčka recenze

CLEVER půjčka (www.cleverpujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností JET Money s.r.o. (se sídlem na adrese Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 15 000 Kč až 99 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 16 měsíců. CLEVER půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 58,3 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: CLEVER půjčka
Poskytovatel: JET Money s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 15 000 Kč – 99 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 16 měsíců
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 58,3 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: variabilní podle půjčené částky
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 50 % – průměrná
Hodnocení:

Půjčka CLEVER půjčka je bez ručitele

Půjčka CLEVER půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet (od schválení žádosti). Společnost JET Money s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je variabilní podle půjčené částky. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka CLEVER půjčka je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka CLEVER půjčka je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky CLEVER půjčka

  • vysoký úvěrový limit až 99 000 Kč
  • rozumná výše jednotlivých měsíčních splátek
  • půjčka je neúčelová, peníze lze použít na cokoliv
  • možnost zvolit si ze dvou pevně daných dob splatnosti (12, nebo 16 měsíců)
  • prověřený poskytovatel JET Money s.r.o. (poskytovatel produktu SMART půjčka)
  • CLEVER půjčka je dostupná zaměstnancům, seniorům i rodičům na mateřské dovolené

A nevýhody?

  • nutnosti doložit a prokázat finanční příjem za poslední 3 měsíce
  • vyšší RPSN

Schvalovatelnost půjčky až 50 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky CLEVER půjčka je přibližně 50 % – průměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

CLEVER půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

CLEVER půjčka
0 60 out of 100 with 57 ratings