Cofidis recenze

Dobře prověřená nebankovní půjčka, kterou znáte nejen z televize

Náhled webové prezentace www.cofidis.cz

Cofidis recenze

Cofidis (www.cofidis.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností COFIDIS s.r.o. (se sídlem na adrese Bucharova 1423/6, 158 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 500 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 7 let. Cofidis půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 6,05 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Cofidis půjčka
Poskytovatel: COFIDIS s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 500 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin na účet / hotově
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 6,05 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Cofidis je bez ručitele

Půjčka Cofidis je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin na účet / hotově (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Cofidis

  • dlouhá doba splatnosti a přijatelně nízké RPSN
  • vysoký úvěrový limit (účelový i neúčelový úvěr)
  • půjčka až 500 000 Kč bez ručitele nebo hmotné zástavy
  • dostupnost pro seniory i rodiče na mateřské dovolené
  • zvýhodněná nabídka půjčky, pokud žádáte s partnerem

A nevýhody?

  • spíše podprůměrná schvalovatelnost žádostí (cca 30 %)

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Cofidis je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Cofidis půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Cofidis půjčka
0 60 out of 100 with 58 ratings