COOL CREDIT recenze

Moderní a rychlá půjčka do výplaty od COOL CREDIT

Náhled webové prezentace www.coolcredit.cz

COOL CREDIT recenze

COOL CREDIT (www.coolcredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností COOL CREDIT s.r.o. (se sídlem na adrese Na příkopě 988/31, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 15 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den až 30 dní. COOL CREDIT půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2969 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: COOL CREDIT půjčka
Poskytovatel: COOL CREDIT s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 15 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 3500 Kč
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 10 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2969 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka COOL CREDIT je bez ručitele

Půjčka COOL CREDIT je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 10 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost COOL CREDIT s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky COOL CREDIT

  • vlastní účty u většiny českých bank
  • předčasné splacení půjčky bez sankcí

A nevýhody?

  • vysoké RPSN – půjčka je poměrně drahá
  • velmi nízká schvalovatelnost žádostí (pouze 10 %)
  • max. částku 15 000 Kč je možné si půjčit až po splacení 6. půjčky
  • malá známost a minimum dostupných zkušeností klientů

Schvalovatelnost půjčky až 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky COOL CREDIT je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

COOL CREDIT půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

COOL CREDIT půjčka
0 20 out of 100 with 51 ratings