CreditON recenze

Rychlá SMS půjčka s vysokou schvalovatelností – až 8000 Kč zdarma!

Náhled webové prezentace www.crediton.cz

CreditON recenze

CreditON (www.crediton.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Creamfinance Czech s.r.o. (se sídlem na adrese Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 20 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den až 30 dní. CreditON půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2376 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: CreditON půjčka
Poskytovatel: Creamfinance Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 20 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 8000 Kč
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2376 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (8000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 90 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Půjčka CreditON je bez ručitele

Půjčka CreditON je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Creamfinance Czech s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditON

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky CreditON

  • první půjčka až 8 000 Kč na 30 dní zcela zdarma
  • u půjčky do 4999 Kč není nutné podepisovat papírovou smlouvu
  • vysoce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku (až 85 %)
  • rychlé vyřízení žádosti a převod peněz ihned na účet
  • velmi dobré recenze a zkušenosti desítek tisíc klientů

A nevýhody?

  • půjčka pro stálé klienty je poměrně drahá (vysoké RPSN)
  • minimální příjem žadatele musí být alespoň 6000 Kč měsíčně
  • žádosti jsou posuzovány v pracovní dny od 8 hod. do 18 hod.
  • smlouva ještě donedávna obsahovala rozhodčí doložku

Schvalovatelnost půjčky až 90 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky CreditON je přibližně 90 % – velmi vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 8000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Creamfinance Czech s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 8000 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si CreditON zaslouží naše doporučení.

CreditON půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

CreditON půjčka
0 80 out of 100 with 17 ratings