Creditsor recenze

Nejschvalovanější půjčka před výplatou v ČR

Náhled webové prezentace www.leadsor.cz

Creditsor recenze

Creditsor (www.leadsor.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Leadsor Czech Republic s.r.o. (se sídlem na adrese Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 4500 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den až 30 dní. Creditsor půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 0 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Creditsor půjčka
Poskytovatel: Leadsor Limited
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 4500 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 0 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 95 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Půjčka Creditsor je bez ručitele

Půjčka Creditsor je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Leadsor Czech Republic s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Creditsor

  • rychlé vyřízení žádost a převod peněz ihned na účet
  • online srovnání nabídek od desítek prověřených poskytovatelů
  • není nutné dokládat finanční příjem a nejsou kontrolovány registry
  • bezkonkurenčně vysoká schvalovatelnost žádostí (až 95 % ihned schváleno)
  • možnost získat první půjčku i zcela zdarma (bez úroků a poplatků)

A nevýhody?

  • poskytovatel je znám až na základě vyhodnocení nezávazné poptávky

Schvalovatelnost půjčky až 95 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Creditsor je přibližně 95 % – velmi vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Creditsor půjčka hodnocení: 100 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Creditsor půjčka
0 100 out of 100 with 15 ratings