Creditstar recenze

Nová nebankovní půjčka na českém trhu s možností splatit natřikrát

Náhled webové prezentace www.creditstar.cz

Creditstar recenze

Creditstar (www.creditstar.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Creditstar Czech a.s. (se sídlem na adrese Pobřežní 249/46, 186 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 19 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní až 3 měsíce. Creditstar je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 1732,08 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Creditstar
Poskytovatel: Creditstar Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 19 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 7000 Kč
Doba splatnosti: 5 dní – 3 měsíce
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově / měsíčně
RPSN: 1732,08 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Creditstar je bez ručitele

Půjčka Creditstar je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Creditstar Czech a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Creditstar

  • možnost rozložit dobu splatnosti až na 3 měsíce (3 samostatné splátky)
  • neplatí se žádné poplatky za sjednání a poskytnutí půjčky

A nevýhody?

  • poměrně vysoké RPSN (půjčka je poměrně drahá)
  • maximální výše první půjčky je 7000 Kč

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Creditstar je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Creditstar hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Creditstar
0 60 out of 100 with 61 ratings