ČSOB recenze

Půjčka na cokoliv potřebujete od ČSOB s RPSN od 6,9 % p.a.

Náhled webové prezentace www.csob.cz

ČSOB recenze

ČSOB (www.csob.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Československá obchodní banka a.s. (se sídlem na adrese Radlická 333/150, 15057 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 800 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 8 let. ČSOB Flexi půjčka na cokoliv je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 6,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: ČSOB Flexi půjčka na cokoliv
Poskytovatel: Československá obchodní banka a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 800 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 8 let
Doba a způsob vyplacení: do 30 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 6,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka ČSOB je bez ručitele

Půjčka ČSOB je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 30 minut na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky ČSOB

  • vysoký úvěrový limit až 800 000 Kč na cokoliv
  • dostatečně dlouhá doba splatnosti až 96 měsíců (8 let)
  • flexibilní možnost odložení měsíční splátky nebo změny její výše
  • možnost vložit mimořádnou splátku či půjčku předčasně zcela splatit
  • oddložení splátky při potížích se splácením je možné až o 3 měsíce

A nevýhody?

  • klienti ČSOB získají RPSN od 6,9 % p.a., cizí klienti od 8,2 % p.a.
  • orientační kalkulačka na webu neukazuje celkovou splatnostu částku
  • souhlas manžele/manželky u půjčky nad 300 000 Kč

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky ČSOB je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

ČSOB Flexi půjčka na cokoliv hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

ČSOB Flexi půjčka na cokoliv
0 60 out of 100 with 34 ratings