Equa Bank recenze

Kvalitní bankovní půjčka s RPSN od 5,9 % p.a. a sjednáním do 3 minut

Náhled webové prezentace www.equabank.cz

Equa Bank recenze

Equa Bank (www.equabank.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Equa bank a.s. (se sídlem na adrese Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 600 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 3 měsíce až 7 let. Equa Bank Minutová půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 5,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Equa Bank Minutová půjčka
Poskytovatel: Equa bank a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 600 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 3 měsíce – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 5,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Equa Bank je bez ručitele

Půjčka Equa Bank je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Equa bank a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Equa Bank

  • RPSN již od 5,9 % p.a. a úroková sazba od 5,7 % p.a.
  • k vyřízení žádosti stačí pouze jeden doklad totožnosti
  • vysoký úvěrový limit (až 600 000 Kč) a neúčelovost
  • pojištění pro případ nepříznivých životních situací
  • není potřeba ručitel ani žádná hmotná zástava
  • předčasné splacení zdarma a bez podmínek

A nevýhody?

  • nízká schvalovatelnost žádostí o půjčku

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Equa Bank je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Equa Bank Minutová půjčka hodnocení: 90 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Equa Bank Minutová půjčka
0 90 out of 100 with 56 ratings