Express Cash recenze

Dlouhodobá hotovostní půjčka až 70 000 Kč od ExpressCash

Náhled webové prezentace www.expresscash.cz

Express Cash recenze

Express Cash (www.expresscash.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností EC Financial Services a.s. (se sídlem na adrese Koněvova 2660/141, 130 00 Praha 3). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 70 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 14 měsíců až 20 měsíců. Express Cash půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 229,10 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Express Cash půjčka
Poskytovatel: EC Financial Services a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 70 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 14 měsíců – 20 měsíců
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin hotově
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 229,10 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: variabilní podle půjčené částky
Poplatek za vedení: variabilní podle půjčené částky
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Express Cash je bez ručitele

Půjčka Express Cash je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin hotově (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je variabilní podle půjčené částky. Během doby splácení půjčky je úvěrový účet a jeho vedení zpoplatněno částkou variabilní podle půjčené částky. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Express Cash

  • hotovostní půjčka s dlouhou dobou splatnosti (14, 17 a 20 měsíců)
  • peníze v hotovosti až domů do rukou klienta od obchodních zástupců
  • přehledné a velmi dobře zpracované webové stránky s kalkulačkou
  • nepotřebujete vlastní bankovní účet (peníze jsou vyplaceny hotově)

A nevýhody?

  • nový klient může splácet max. 17 měsíců (20 měsíců až opakovaní klienti)
  • vyšší RPSN

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Express Cash je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Express Cash půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Express Cash půjčka
0 60 out of 100 with 38 ratings