Fair Credit recenze

Půjčka až 50 000 Kč hotově na ruku díky síti 1450 obchodníků FairCredit.cz

Náhled webové prezentace www.faircredit.cz

Fair Credit recenze

Fair Credit (www.faircredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Fair Credit International, SE (se sídlem na adrese Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 4 000 Kč až 50 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 43 týdnů až 58 týdnů. Fair Credit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 32,83 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Fair Credit půjčka
Poskytovatel: Fair Credit International, SE
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 4 000 Kč – 50 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 43 týdnů – 58 týdnů
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin hotově
Způsob splacení: týdně
RPSN: 32,83 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: určen % z půjčky
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Fair Credit je bez ručitele

Půjčka Fair Credit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin hotově (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je určen % z půjčky. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Fair Credit

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Fair Credit

  • peníze v hotovosti až domů na ruku do 48 hodin
  • vlastní síť více jak 1450 vyškolených poradců – osobní přístup
  • dlouhá doba splatnosti a přijatelně nízké týdenní splátky
  • dobře prověřený poskytovatel – více jak 58 000 klientů
  • 13 vlastních kamenných poboček po celé ČR

A nevýhody?

  • administrativní poplatek za poskytnutí půjčky
  • působnost v oblastech: Brno, České Budějovice, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín
  • vyšší RPSN

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Fair Credit je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Fair Credit půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Fair Credit půjčka
0 40 out of 100 with 55 ratings