Finemoney recenze

Účelová i neúčelová půjčka až 5 000 000 Kč ručená nemovitostí

Půjčka Finemoney vyžaduje ručení nemovitostí! Pokud nemůžete ručit zvažte alternativu: 123půjčka

Náhled webové prezentace www.finemoney.cz

Finemoney recenze

Finemoney (www.finemoney.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností FINEMONEY, SE (se sídlem na adrese V Holešovičkách 1451/20, 180 00 Praha 8). Každý žadatel může získat částku 50 000 Kč až 5 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 20 let. Finemoney půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 29,6 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Finemoney půjčka
Poskytovatel: FINEMONEY, SE
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 50 000 Kč – 5 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 20 let
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 29,6 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ne
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zaplacen až po schválení půjčky
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Finemoney vyžaduje ručitele

Půjčka Finemoney je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin na účet (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je zaplacen až po schválení půjčky. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Finemoney

  • vysoký úvěrový limit až 5 000 000 Kč na cokoliv
  • půjčku může získat i nezaměstnaný žadatel a dlužník
  • nízká úroková sazba na úrovni bank (již od 6 % ročně)

A nevýhody?

  • vysoký jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky (neplatí se předem)
  • nutnost ručit nemovitostí v odpovídající nebo vyšší hodnotě
  • pomalejší vyřízení žádosti

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Finemoney je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Finemoney půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Finemoney půjčka
0 40 out of 100 with 11 ratings