Help Financial recenze

Peníze hotově až k vám domů do 24 hodin kdekoliv v ČR

Náhled webové prezentace www.helpfinancial.cz

Help Financial recenze

Help Financial (www.helpfinancial.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Help Financial s.r.o. (se sídlem na adrese Příčná 1217, 293 06 Kosmonosy). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5 000 Kč až 50 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je pevně stanovená na dobu 60 týdnů. Help Financial půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 195,34 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Help Financial půjčka
Poskytovatel: Help Financial s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5 000 Kč – 50 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: pevná 60 týdnů
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin hotově
Způsob splacení: týdně
RPSN: 195,34 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Help Financial je bez ručitele

Půjčka Help Financial je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin hotově (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Help Financial

  • není potřeba účet – vyplacení peněz v hotovosti na ruku přímo doma
  • vlastní síť obchodních zástupců s celorepublikovou působností
  • neplatí se žádné skryté poplatky za sjednání a poskytnutí půjčky
  • dostatečně dlouhá doba splatnosti → přijatelně nízké týdenní splátky

A nevýhody?

  • nový klient si může půjčit maximálně 10 000 Kč
  • pouze jedna pevná doba splatnosti – 60 tádnů
  • vyšší RPSN (půjčka patří k těm dražším)

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Help Financial je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Help Financial půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Help Financial půjčka
0 40 out of 100 with 15 ratings