InCredit.cz recenze

Zprostředkování velké půjčky až do výše 3 000 000 Kč i pro žadatele s exekucí

Náhled webové prezentace www.incredit.cz

InCredit.cz recenze

InCredit.cz (www.incredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností 7Finance s.r.o. (se sídlem na adrese Kaprova 42, 140 00 Praha 4). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 250 000 Kč až 3 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 61 dní až 7 let. InCredit.cz je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 14,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: InCredit.cz
Poskytovatel: 7Finance s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 250 000 Kč – 3 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 61 dní – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 14,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 80 % – vysoká
Hodnocení:

Půjčka InCredit.cz je bez ručitele

Půjčka InCredit.cz je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet (od schválení žádosti). Společnost 7Finance s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky InCredit.cz

  • velmi vysoký úvěrový limit – možnost půjčit si až 3 000 000 Kč
  • dostupnost i pro žadatele s exekucí (pokud mohou ručit nemovitostí)
  • velmi dobrá schvalovatelnost žádostí → nadprůměrně vysoká šance na schválení
  • rozumná výše RPSN a absence skrytých poplatků

A nevýhody?

  • poskytovatel půjčky je doporučen až na základě vyplněné nezávazné poptávky

Schvalovatelnost půjčky až 80 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky InCredit.cz je přibližně 80 % – vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

InCredit.cz hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

InCredit.cz
0 80 out of 100 with 24 ratings