Kamali recenze

Nejférovější nebankovní půjčka v Česku – např. 3000 Kč jen za 99 Kč

Náhled webové prezentace www.kamali.cz

Kamali recenze

Kamali (www.kamali.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Home Credit a.s. (se sídlem na adrese Nové sady 996/25, 602 00 Brno). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 200 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 30 dní až 7 let. Kamali půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 14 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Kamali půjčka
Poskytovatel: Home Credit s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 200 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: 30 dní – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet, terminály Sazka
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 14 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (10 000 Kč na 14 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 50 % – průměrná
Hodnocení:

Půjčka Kamali je bez ručitele

Půjčka Kamali je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet, terminály Sazka (od schválení žádosti). Společnost Home Credit a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Kamali

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Kamali

  • rozumná výše úrokové sazby a RPSN (již od 14 % p.a.)
  • při splacení do 14 dnů je půjčka do 10 000 Kč zdarma (RPSN 0%)
  • opakovaný vítěz nezávislých testů výhodnosti nebankovních půjček
  • férové poplatky za pozdní splacení a mírné poplatky za prodloužení splatnosti
  • neplatí se žádné poplatky za vyřízení, poskytnutí ani předčasné splacení půjčky
  • silná společnost a dobré zkušenosti od desítek tisíc klientů v Česku

A nevýhody?

  • jen spíše průměrná schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 50 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Kamali je přibližně 50 % – průměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 10 000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Home Credit a.s. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 10 000 Kč až na 14 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Kamali zaslouží naše doporučení.

Kamali půjčka hodnocení: 100 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Kamali půjčka
0 100 out of 100 with 30 ratings