Komerční banka recenze

Osobní úvěr až 2 500 000 Kč bez ručitele od KB – www.kb.cz

Náhled webové prezentace www.kb.cz

Komerční banka recenze

Komerční banka (www.kb.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Komerční banka a.s. (se sídlem na adrese Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 30 000 Kč až 2 500 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Komerční banka Osobní úvěr je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 7,13 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Komerční banka Osobní úvěr
Poskytovatel: Komerční banka a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 30 000 Kč – 2 500 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 8 let
Doba a způsob vyplacení: do 30 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 7,13 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Komerční banka je bez ručitele

Půjčka Komerční banka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 30 minut na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Komerční banka

  • klienti KB mají v internetovém bankovnictví předschválenou půjčku
  • nepodnikatelská půjčka s vysokým úvěrovým limitem až 2 500 000 Kč
  • předčasné částečné, nebo úplné splacení půjčky je u KB zdarma
  • půjčka je dostupná i cizincům s trvalým pobytem v ČR
  • Komerční banka patří mezi největší banky v České republice

A nevýhody?

  • vyřízení pouze skrze Mojebanka.cz nebo na pobočce
  • půjčka je určena pouze pro nepodnikatelské účely
  • mezi bankami spíše průměrná výše RPSN
  • vyhodnocení žádosti o úvěr stojí 490 Kč

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Komerční banka je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Komerční banka Osobní úvěr hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Komerční banka Osobní úvěr
0 80 out of 100 with 10 ratings