Kouzelná půjčka recenze

Rychlá nebankovní půjčka bez složitého papírování

Kouzelná půjčka ukončila svou činnost v ČR! Vhodnou alternativou může být Půjčka SOS

Náhled webové prezentace www.kouzelnapujcka.cz

Kouzelná půjčka recenze

Kouzelná půjčka (www.kouzelnapujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Kouzelná Půjčka s.r.o. (se sídlem na adrese Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 50 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 2 dny až 30 dní. Kouzelná půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2272 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Kouzelná půjčka
Poskytovatel: KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 50 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: 2 dny – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 60 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2272 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Kouzelná půjčka je bez ručitele

Půjčka Kouzelná půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 60 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Kouzelná Půjčka s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Kouzelná půjčka

  • rychlé vyřízení žádosti a převod peněz ihned na účet
  • půjčka až 10 000 Kč i pro nového klienta
  • žadatel nemusí doložit svůj finanční příjem

A nevýhody?

  • vysoké RPSN (půjčka patří mezi ty dražší)
  • vysoké poplatky za prodloužení doby splatnosti
  • podprůměrná schvalovatelnost

Schvalovatelnost půjčky až 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Kouzelná půjčka je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Kouzelná půjčka hodnocení: 20 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Kouzelná půjčka
0 20 out of 100 with 33 ratings