CreditAir nyní na dvě splátky a celkem 75 dní

10. 08. 2016

Creamfinance Czech s.r.o je na českém trhu dobře známá díky nebankovní půjčce CreditON.cz, nedávno však uvedla ještě svůj druhý produkt pod názvem CreditAir půjčka. Podrobněji už jsme ho popisovali v řadě recenzí, dnes proto pouze informujeme o novince, která tento produkt ještě více vymezuje proti většinové konkurenci. Doba splatnosti půjčky je totiž nově celých 3 měsíce.

Webové stránky na adrese www.creditair.cz

Splácení nadvakrát?

Klíčovou změnou je prodloužená doba splatnosti, už na začátku vynikala půjčka CreditAir splatností celých 45 dní. Tato doba se nyní navíc ještě prodloužila až na 3 měsíce. Zatímco většina ostatních poskytovatelů zůstává na lhůtě splatnosti 30 dnů (což zdaleka nemusí každému vyhovovat), CreditAir umožňuje půjčku splatit nadvakrát – konkrétně vždy 45. a 75. den. V období před a po výplatě je tento způsob splácení zajímavý, klientům nabízí vyšší flexibilitu a umožní lepší finanční plánování. Tuto změnu produktu proto oceňujeme a promítáme ji do našeho hodnocení produktu.

První půjčka už nenabízí rekordní částku

Změna se týká takové nabídky první bezúročné půjčky pro nové klienty. Ta v nabídce i nadále zůstává, již ale není rekordní. Zpočátku totiž CreditAir nabízel celých 10 000 Kč na 45 dní. To byla nabídka, kterou převyšoval veškerou konkurenci na trhu (zejména Zaplo a samotný CreditON). Nabídka první bezplatné půjčky nyní klesla na 6000 Kč, každopádně velmi dobrou zprávou je, že i zde se prodloužila doba splatnosti na 75 dní! CreditAir tak už sice nenabízí nejvyšší částku, ale splatnost má bezkonkurenční!

Základní informace o půjčce CreditAir

Název půjčky: CreditAir půjčka
Poskytovatel: Creamfinance Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 30 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: pevná 3 měsíce
Doba a způsob vyplacení: do 30 minut na účet
Způsob splacení: natřikrát (30., 60. a 90. den)
RPSN: 878 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (10 000 Kč na 90 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení: