Web NebankovniPujcky.cz sdružuje prověřené nebankovní společnosti

31. 5. 2017

Mezi naše partnerské projekty se v květnu 2017 přidal další web. Webový portál NebankovniPujcky.cz je katalogem sdružujícím prověřené nebankovní půjčky a poskytovatele spotřebitelských úvěrů.

www.nebankovnipujcky.cz

Nebankovní půjčky stále táhnou

Přísná omezení, která zavedl nový zákon o spotřebitelském úvěru, v tuto chvíli splňuje zhruba 150 nebankovních společností. Z původního odhadu 50 - 60 000 poskytovatelů jich tak zbyla jen hrstka. Trh se pročistil a zkonsolidoval. Těží z toho samozřejmě klient, který se už nemusí obávat přemrštěných sankcí, nebo rozhodčích doložek ve smlouvách. Půjčky jsou tak sice nyní obtížněji dostupné (viz Nedostali jste půjčku o kterou jste žádali? Kde se stala chyba?), ale zato mnohem méně rizikové.

Portál www.nebankovnipujcky.cz má co nabídnout…

Ručně aktualizovaná databáze všech informací o produktech nabízí kompletní přehled prověřených společností a jejich produktů. Na samostatné tématické stránce jsou také v bodech vysvětleny rozdíly mezi nebankovním a bankovním úvěrem a jejich přednosti + nedostatky. Nechybí samozřejmě ani tématický blog plný recenzí, tipů a doporučení.

Další články a odkazy