Pronto půjčka recenze

Nebankovní půjčka PRONTO s dlouhou dobou splatnosti a bez ručitele

Náhled webové prezentace www.prontopujcka.cz

Pronto půjčka recenze

Pronto půjčka (www.prontopujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Pronto Credit s.r.o. (se sídlem na adrese Rybná 716/24, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 10 000 Kč až 100 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 4 roky. Pronto půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 66,62 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Pronto půjčka
Poskytovatel: PRONTO CREDIT s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 Kč – 100 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 4 roky
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 66,62 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Pronto půjčka je bez ručitele

Půjčka Pronto půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin na účet (od schválení žádosti). Společnost Pronto Credit s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Pronto půjčka

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Pronto půjčka

  • hned na poprvé si lze půjčit až 100 000 Kč na cokoliv
  • dlouhá doba splatnosti → rozumně nízké měsíční splátky
  • na nebankovní půjčka přijatelně nízká úroková sazba (od 66,62 %)
  • neplatí se žádné poplatky za sjednání a poskytnutí půjčky
  • půjčka je určena i dlužníkům, pokud mají dostatečný příjem
  • žádné sankce za předčasné splacení půjčky

A nevýhody?

  • nutnost doložit finanční příjem
  • pouze průměrná schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Pronto půjčka je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Pronto půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Pronto půjčka
0 60 out of 100 with 74 ratings