Provident recenze

Již od roku 1997 nabízí Provident půjčku v hotovosti, nebo na účet

Náhled webové prezentace www.provident.cz

Provident recenze

Provident (www.provident.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Provident Financial s.r.o. (se sídlem na adrese Olbrachtova 2006, 140 00 Praha 4). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 3000 Kč až 130 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 45 týdnů až 2 roky. Provident půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 20,56 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Provident půjčka
Poskytovatel: Provident Financial s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 3000 Kč – 130 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 45 týdnů – 2 roky
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet / hotově
Způsob splacení: týdně / měsíčně
RPSN: 20,56 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 50 % – průměrná
Hodnocení:

Půjčka Provident je bez ručitele

Půjčka Provident je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet / hotově (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Provident

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Provident

  • možnost vyplacení půjčky v hotovosti na ruku přímo doma
  • vlastní, velmi široká, síť obchodní zástupců po celé ČR
  • peníze na ruku až domů – i o víkendech a svátcích
  • možnost zvolit si týdenní, nebo měsíční formu splácení
  • vítězství v řadě nezávislých srovnání férovosti vůči klientům
  • půjčka je dostupná také cizicům žijícím v České republice
  • možnost „Splátkových prázdnin“ – odkladu splátek bez poplatků

A nevýhody?

  • administrativní poplatek za poskytnutí půjčky
  • vyplacení v hotovosti je výrazně dražší, než převod na účet

Schvalovatelnost půjčky až 50 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Provident je přibližně 50 % – průměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Provident půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Provident půjčka
0 60 out of 100 with 39 ratings