Půjčka Relax recenze

Porovnání půjček před výplatou – během 5 minut!

Náhled webové prezentace www.pujcka-relax.cz

Půjčka Relax recenze

Půjčka Relax (www.pujcka-relax.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Bezvafinance s.r.o. (se sídlem na adrese Mezibranská 1579/4, 110 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 12 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den až 30 dní. Půjčka Relax je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 3037 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Půjčka Relax
Poskytovatel: Bezvafinance s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 12 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 3037 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (12 000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 80 % – vysoká
Hodnocení:

Půjčka Půjčka Relax je bez ručitele

Půjčka Půjčka Relax je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Bezvafinance s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Půjčka Relax

  • rychlý vyřízení a převod peněz ihned na bankovní účet
  • při dostatečné bonitě mají šanci i žadatelé se záznamem v registru
  • pokud máte účet ve stejné bance, můžete peníze obdržet již do 15 minut
  • vše vyřídíte online (přes internet), nemusíte nikam chodit ani telefonovat
  • neplatíte žádné skryté poplatky předem, sami si vyberte nejlepší nabídku
  • někteří poskytovatelé nabízejí první půjčku také zcela zdarma (RPSN 0 %)

A nevýhody?

  • konkrétní nabídka půjčky je připravena až na základě vyhodnocení nezávazné poptávky
  • vyšší RPSN

Schvalovatelnost půjčky až 80 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Půjčka Relax je přibližně 80 % – vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 12 000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Bezvafinance s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 12 000 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Půjčka Relax zaslouží naše doporučení.

Půjčka Relax hodnocení: 100 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Půjčka Relax
0 100 out of 100 with 39 ratings