Půjčkomat recenze

Rychlá půjčka s důvěrou od více jak 240 000 zákazníků v ČR

Náhled webové prezentace www.pujckomat.cz

Půjčkomat recenze

Půjčkomat (www.pujckomat.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Friendly Finance s.r.o. (se sídlem na adrese Olivova 2096/4, 110 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 22 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní až 31 dní. Půjčkomat je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 1206,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Půjčkomat
Poskytovatel: Friendly Finance s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 22 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: 5 dní – 31 dní
Doba a způsob vyplacení: do 10 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 1206,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (10 000 Kč na 31 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Půjčkomat je bez ručitele

Půjčka Půjčkomat je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 10 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Friendly Finance s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Půjčkomat

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Půjčkomat

  • rychlé vyřízení a poskytnutí peněz bez papírování
  • vlastní účty u 6 největších českých bankovních institucí
  • více jak 240 000 klient v ČR a přes 750 000 v celé Evropě
  • půjčka je bez ručitele a bez skrytých poplatků za poskytnutí
  • výhodnější podmínky pro stálé klienty (lepší úrok)

A nevýhody?

  • velmi vysoké RPSN – půjčka je jednoduše drahá
  • pouze průměrná schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Půjčkomat je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 10 000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Friendly Finance s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 10 000 Kč až na 31 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Půjčkomat zaslouží naše doporučení.

Půjčkomat hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Půjčkomat
0 40 out of 100 with 58 ratings