Raiffeisenbank recenze

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank až 500 000 Kč na cokoliv

Náhled webové prezentace www.rb.cz

Raiffeisenbank recenze

Raiffeisenbank (www.rb.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Raiffeisenbank a.s. (se sídlem na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 500 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 8 let. Raiffeisenbank půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 8,15 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Raiffeisenbank půjčka
Poskytovatel: Raiffeisenbank a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 500 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 měsíců – 8 let
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 8,15 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Raiffeisenbank je bez ručitele

Půjčka Raiffeisenbank je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Raiffeisenbank

  • možnost půjčit si až 500 000 Kč na cokoliv – a bez ručitele
  • sleva 1 % z úrokové sazby za aktivní používání eKonto Smart nebo Komplet
  • předčasné i mimořádné splacení půjčky je zcela zdarma
  • sjednání i vedení půjčky je zdarma

A nevýhody?

  • maximální částka úvěru je „pouze“ 500 000 Kč
  • nízká schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Raiffeisenbank je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Raiffeisenbank půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Raiffeisenbank půjčka
0 80 out of 100 with 20 ratings