Sberbank recenze

FÉR půjčka od Sberbank s RPSN o 4,99 % ročně - sberbank.cz

Náhled webové prezentace www.sberbank.cz

Sberbank recenze

Sberbank (www.sberbank.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Sberbank CZ a.s. (se sídlem na adrese U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 30 000 Kč až 1 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Sberbank FÉR půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 4,99 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Sberbank FÉR půjčka
Poskytovatel: Sberbank CZ a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 30 000 Kč – 1 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 8 let
Doba a způsob vyplacení: do 24 hodin na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 4,99 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Sberbank je bez ručitele

Půjčka Sberbank je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Sberbank

  • velmi vysoký úvěrový limit až 1 000 000 Kč na cokoliv
  • příjemně nízké RPSN začínající již na 4,99 % ročně
  • přehledná webová kalkulačka, kde si vše můžete spočítat
  • možnost předčasného splacení půjčky zcela zdarma
  • nabídka konsolidace půjček za zajímavých podmínek

A nevýhody?

  • nízká schvalovatelnost žádostí
  • nad 250 000 Kč a do 400 000 Kč je nutný písemný souhlas manžela/manželky
  • nad 400 000 Kč u sezdaných žadatelů musí být manžel/manželka spolužadatelem

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Sberbank je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Sberbank FÉR půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Sberbank FÉR půjčka
0 80 out of 100 with 7 ratings