SIM Půjčka recenze

SIM Půjčka až 30 000 Kč na bankovní účet i hotově na ruku

Náhled webové prezentace www.simpujcka.cz

SIM Půjčka recenze

SIM Půjčka (www.simpujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností SIM Půjčka s.r.o. (se sídlem na adrese Na Zatlance 3283/10, 150 00 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 2000 Kč až 30 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní až 60 týdnů. SIM Půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 244,99 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: SIM Půjčka
Poskytovatel: SIM Půjčka s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 2000 Kč – 30 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 7 dní – 60 týdnů
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet / hotově
Způsob splacení: jednorázově na konci / týdně
RPSN: 244,99 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka SIM Půjčka je bez ručitele

Půjčka SIM Půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet / hotově (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky SIM Půjčka

  • půjčka je bez ručitele či hmotné zástavy
  • i nový klient si může půjčit maximální částku 30 000 Kč
  • lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku
  • možnost vyplacení také v hotovosti – poštovní poukázkou
  • dostupnost půjčky také seniorům a rodičům na mateřské dovolené

A nevýhody?

  • vyšší úroková sazba
  • vysoké poplatky za prodloužení a prodlení se splátkou

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky SIM Půjčka je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

SIM Půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

SIM Půjčka
0 60 out of 100 with 28 ratings