SMART půjčka

SMART půjčka až 70 000 Kč v hotovosti přímo k vám domů

 • Výše půjčky 5000 Kč – 70 000 Kč
 • Doba splatnosti 14 měsíců – 18 měsíců
 • RPSN od (p.a.) 146,7 %
 • Online žádost o půjčku

Vysoce dostupná SMART půjčka v hotovosti, až k vám domů!

 • Nebankovní půjčka 5000 Kč – 70 000 Kč v hotovosti na ruku
 • Peníze v hotovosti do 48 hodin až k vám domů po celé ČR
 • Vysoká dostupnost pro žadatele a rozumné měsíční splátky
 • U SMART půjčky nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu
 • Půjčka pro dlužníky, seniory i rodiče na mateřské dovolené
 • Více než 100 000 spokojených klientů po celé republice

SMART půjčka – nebankovní půjčka

 • vyplacení peněz v hotovosti na ruku kdekoliv v ČR
 • vlastní síť obchodních zástupců po celém Česku
 • dostupnost půjčky také seniorům a rodičům na mateřské dovolené
 • poměrně benevolentní požadavky na žadatele o půjčku
 • velmi dobrá schvalovatelnost a průchodnost žádostí
 • není potřeba vlastní bankovní účet, peníze získáte v hotovosti
 • konkrétní nabídku prezentuje až obchodní zástupce při osobní návštěvě
 • na webu chybí kalkulačka splátek a další důležité informace
 • pouze dvě pevné doby splatnosti (14 měsíců, nebo 18 měsíců)

Základní parametry

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 70 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 14 měsíců – 18 měsíců
RPSN: od 146,7 % p.a.
Rychlost vyplacení: do 48 hodin
Schvalovatelnost žádostí: 80 % – vysoká
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmů: ano
Půjčka bez kontroly registrů: ne
Se záznamem v rejstříku trestů: ne
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka s exekucí: ne
Způsob vyplacení: hotově
Způsob splacení: měsíčně
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení účtu: zdarma

SMART půjčka recenze

Půjčka SMART je rozhodně zajímavou alternativou ostatním nebankovním půjčkám, získat takto velkou částku (až 70 000 Kč) v hotovosti rozhodně není běžné. Navíc fakt, že peníze vám budou vyplaceny na ruku přímo u vás doma je určitě příjemný. Požadavky na žadatele jsou velmi mírné. Půjčka není vhodná jako půjčka před výplatou, ale díky dlouhé době splatnosti se hodí spíše na řešení jednorázových finančních komplikací či v případě nečekaných větších výdajů (oprava automobilu, nákup spotřebičů do domácnosti apod.).

Zobrazit celou recenzi

Příklad půjčky

Při výši úvěru 20.000,-Kč na 13 měsíců: zápůjční úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4.400,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3.800,-Kč, měsíční splátka 2.600,-Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14.600,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34.600,-Kč. Při výši úvěru 30.000,-Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 21 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy 0,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 6.600,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 10.200,-Kč, měsíční splátka ve výši 3.450,-Kč, RPSN činí 146,7%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 25.200,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 55.200,-Kč. V případě řádného a včasného splácení všech splátek podle předpisu splátek má klient nárok na slevu na úrocích ve výši 10% z jistiny. V tomto případě 3.000,-Kč. Tato sleva bude klientovi vyplacena při úhradě poslední splátky podle předpisu splátek.

Online žádost o půjčku

Příbuzné články

Nebankovní půjčka SMART půjčka od prověřené společnosti (případně zprostředkovatele) JET Money s.r.o. (se sídlem Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc) nabízí 5000 Kč až 70 000 Kč na cokoliv (půjčka je neúčelová), s vyplacením do 48 hodin hotově. Půjčka je vyplacena v hotovosti „na ruku“, žadatel tedy nepotřebuje mít vlastní bankovní účet. Splatnost půjčky SMART půjčka je volitelná v rozmezí 14 měsíců až 18 měsíců. Úroková sazba začíná na sazbě 146,7 % p.a.. Půjčka SMART půjčka je bez ručitele, nebo jakékoliv formy hmotné zástavy. Poskytovatel půjčky SMART půjčka nevyžaduje potvrzení o výši vašeho finančního příjmu (v rámci žádosti nicméně může být požadována informace o výši příjmu). Fakt, že ke získání půjčky není třeba dokládat potvrzení o finančním příjmu celý proces vyřízení žádosti značně urychluje. Je SMART půjčka podvod? Recenze a zkušenosti s půjčkou SMART půjčka od skutečných zákazníků dokazují, že se o podvod nejedná. Půjčka splňuje všechny zákony České republiky, neskrývá žádné důležité informace a neobsahuje skryté poplatky. Souhrnné hodnocení je v tuto chvíli 80 %. Schvalovatelnost půjčky (podíl přijatých a schválených žádostí o půjčku) je přibližně 80 %. Každá online žádost je však posuzována individuálně, tento parametr tudíž neříká nic určitého o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Pozor na chybné pojmenování a překlepy při psaní názvu, na webu se můžete setkat s chybnými variantami typu Smartpůjčka apod., správně je však vždy jedině SMART půjčka. Oficiální webová prezentace se nachází na adrese www.smartpujcka.cz

SMART půjčka
0 80 out of 100 with 27 ratings