UniCredit recenze

Bankovní půjčka s vysokým úvěrovým limitem od UniCredit Bank

Náhled webové prezentace www.unicreditbank.cz

UniCredit recenze

UniCredit (www.unicreditbank.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností UniCredit Bank Czech Republic a.s. (se sídlem na adrese Želetavská 1525/1, 140 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 30 000 Kč až 1 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 8 let. UniCredit PRESTO půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 5,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: UniCredit PRESTO půjčka
Poskytovatel: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 30 000 Kč – 1 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 8 let
Doba a způsob vyplacení: do 3 dnů na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 5,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: 1500 Kč
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka UniCredit je bez ručitele

Půjčka UniCredit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je 1500 Kč. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky UniCredit

  • vysoký úvěrový limit – až 1 000 000 Kč na cokoliv
  • řada nadstandardních služeb (např. možnost až 5× odložit splátku)
  • UniCredit zvítězil v řadě srovnání výhodnosti bankovních půjček

A nevýhody?

  • potřeba spolužadatele u půjček nad 250 000 Kč
  • jednorázový poplatek za poskytnutí úvěr 1500 Kč
  • celkově pomalejší vyřízení žádosti o půjčku
  • nízká schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky UniCredit je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

UniCredit PRESTO půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

UniCredit PRESTO půjčka
0 60 out of 100 with 20 ratings