Zaimo recenze

Blesková nebankovní půjčka Zaimo.cz s vyhodnocením žádosti do 60 vteřin

Půjčka Zaimo ukončila svou činnost v ČR! Vhodnou alternativou může být 123půjčka

Náhled webové prezentace www.zaimo.cz

Zaimo recenze

Zaimo (www.zaimo.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Kreditech Česká republika s.r.o. (se sídlem na adrese Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 15 000 Kč až 108 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 4 roky. Zaimo půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 15 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Zaimo půjčka
Poskytovatel: Kredito24 Česká republika s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 15 000 Kč – 108 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 4 roky
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 15 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Zaimo je bez ručitele

Půjčka Zaimo je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Kreditech Česká republika s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Zaimo

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Zaimo

  • rozumná výše RPSN (již od 15 % ročně)
  • automatické vyhodnocení žádosti 24 hodin denně
  • rozhodnutí o schválení obdržíte během 60 vteřin
  • nabídka je individuálně sestavena podle bonity každého zájemce
  • dlouhá doba splatnosti → nízké měsíční splátky
  • dostupnost také pro Slováky s trvalý pobytem v ČR
  • rychlý převod peněz ihned na bankovní účet skrze službu The Pay

A nevýhody?

  • pouze spíše průměrná schvalovatelnost žádostí
  • nepřehledné a málo informativní webové stránky – chybí např. kalkulačka splátek

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Zaimo je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Zaimo půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Zaimo půjčka
0 80 out of 100 with 61 ratings