Zaplo.cz recenze

Zaplo.cz nabízí první půjčku až 16 000 Kč zdarma – nově i v hotovosti

Náhled webové prezentace www.zaplo.cz

Zaplo.cz recenze

Zaplo.cz (www.zaplo.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Zaplo Finance s.r.o. (se sídlem na adrese Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 30 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní až 30 dní. Zaplo půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 1141,2 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Zaplo půjčka
Poskytovatel: Zaplo Finance s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 30 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 16 000 Kč
Doba splatnosti: 7 dní – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 1141,2 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (16 000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 90 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Půjčka Zaplo.cz je bez ručitele

Půjčka Zaplo.cz je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Zaplo Finance s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Zaplo.cz

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Zaplo.cz

  • velmi rychlé vyřízení žádosti 24 hodin denně
  • první půjčka až 16 000 Kč až na 30 dní zcela zdarma
  • nadprůměrně vysoká schvalovatelnost žádostí o půjčku
  • neplatí se žádné skryté poplatky za sjednání a poskytnutí
  • není nutné dokládat finanční příjem a nepotřebujete ručitele
  • možnost vyplacení peněz v hotovosti (vč. víkendů) na ruku v trafikách GECO
  • dobře prověřená půjčka jak v České republice, tak v dalších 17 zemích

A nevýhody?

  • opakovaná půjčka již standardně úročená a je poměrně drahá
  • vysoké poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky

Schvalovatelnost půjčky až 90 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Zaplo.cz je přibližně 90 % – velmi vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 16 000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Zaplo Finance s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 16 000 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Zaplo.cz zaslouží naše doporučení.

Zaplo půjčka hodnocení: 90 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Zaplo půjčka
0 90 out of 100 with 40 ratings