Zonky recenze

Půjčky do lidí na Zonky.cz – peníze na cokoliv chcete

Náhled webové prezentace www.zonky.cz

Zonky recenze

Zonky (www.zonky.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Zonky s.r.o. (se sídlem na adrese Evropská 2690/17, 160 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 750 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 7 let. Zonky.cz půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 4,69 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Zonky.cz půjčka
Poskytovatel: Zonky s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 750 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 měsíců – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 4 dnů na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 4,69 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: 2 % z půjčované částky
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 25 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Zonky je bez ručitele

Půjčka Zonky je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 4 dnů na účet (od schválení žádosti). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je 2 % z půjčované částky. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Zonky

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Zonky

  • vysoký úvěrový limit a rozumná výše RPSN
  • dostupnost i pro žadatele, kteří neuspěli v bance
  • na půjčku se vám složí více lidí, vy zůstáváte ale anonymní
  • šance získat peníze i v případě negativní platební historie (registry)
  • žádost vyřídíte online a bez složitého papírování, dál vše řeší Zonky

A nevýhody?

  • jednorázový poplatek 2 % z půjčované částky za vyřízení žádosti
  • spíše průměrná schvalovatelnost žádostí o úvěr

Schvalovatelnost půjčky až 25 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Zonky je přibližně 25 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Zonky.cz půjčka hodnocení: 75 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Zonky.cz půjčka
0 75 out of 100 with 8 ratings